Alanya Belediyesi’nden Yayla Yollarına Bakım Onarım Çalışması

Alanya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü kırsal ve yayla yollarında bakım onarım çalışması başlattı. Demirtaş Mahallesi Sapadere Cinalilar Yayla Yolu ve Keşefli Yolu greyderlerle düzeltilerek bakım onarım çalışması yapıldı.

Alanya Belediyesi, merkezden kırsal ve yayla yollarında ulaşım bütünlüğünü sağlamak ve vatandaşlara konforlu bir ulaşım imkânı sunmak için bakım onarım çalışmalarını sürdürüyor. Sapadere Cinalilar Yayla Yolu ile Keşefli Mahallesi’nde yol bakım onarım çalışması yapıldı. Yolun bozuk olan kısımları greyder ve kepçe iş makineleri ile onarılarak şarampolleri açıldı. Ekipler Beldibi, Keşefli, İmamlı, Yeşilöz ve Sapadere’de çalışmalarına devam ediyor.

BAŞKAN YÜCEL; “MERKEZDEN KIRSALA ULAŞIM BÜTÜNLÜĞÜNÜ VE KONFORUNU SAĞLIYORUZ”

Kırsal ve yayla yollarında yürütülen çalışmalarla yolların daha güvenli ve konforlu hale getirildiğini belirten Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “Merkezden kırsala konforlu ve güvenli ulaşım için ekiplerimiz sürekli sahada çalışmalarını sürdürüyor. Tek bir vatandaşımız dahi kullansa o yolu güvenli hale getiriyoruz. Altyapıdan, yağmur giderine stabilize olarak düzenlenmesine kadar bir dizi çalışmalarla yollarımızın konforunu artırmaya devam edeceğiz.” dedi

Adem Murat Yücel, Alanya, Alanya Belediyesi, Bölge Haberleri, Yayla Yolları

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sizin için hazırlayacağımız özel duyurularımız için haber kanalımıza abone olun.