Skip to main content

A Millî Takımımız, Ermenistan Maçının Hazırlıklarına Başladı

A Millî Takımımız, 2024 Avrupa Şampiyonası Elemeleri’nde 25 Mart’ta deplasmanda Ermenistan ile oynayacağı karşılaşmanın hazırlıklarına bugün yaptığı çift antrenmanla başladı.

Ay-Yıldızlılar, sabah saatlerinde salonda mobilizasyon ve idmana hazırlık çalışmaları, saat 18.00’de ise saha antrenmanı yaptı. Rahatsızlığı bulunan Abdülkerim akşam yapılan antrenmanda yer almazken, dün kulüp takımlarıyla oynadıkları maçlarda belirli süre alan futbolcular salonda; diğer oyuncular ise sahada çalıştı. Saha idmanında ısınmanın ardından pas varyasyonları ve dar alanda pas çalışmaları yapıldı, son bölümde hücum varyasyonları üzerinde duruldu.

Geçirmiş olduğu sakatlık sonrası iyileşme dönemini tamamlayan ve saha çalışmalarına başlayan millî futbolcumuz Dorukhan Toköz, Teknik Direktörümüz Stefan Kuntz ve kendi isteği doğrultusunda aday kadroda yer almamasına rağmen kampa katıldı. Dorukhan, İstanbul’da bulunulan süre boyunca takımın idmanlarına kısmen katılacak.

Antrenmanı, TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi, Millî Takımlardan Sorumlu TFF Yönetim Kurulu Üyesi Hamit Altıntop ve TFF Genel Sekreteri Kadir Kardaş da izledi.

A Millî Takım, hazırlıklarına yarın saat 17.00’de basına açık olarak yapacağı antrenmanla devam edecek.

Kaynak: TFF


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir