Türkiye – Hırvatistan Maçının Genel Bilet Satışı Başladı

28.03.2023 tarihinde Avrupa Şampiyonası Grup Eleme müsabakasında Bursa Stadyumu’nda saat 21:45’te oynanacak olan Türkiye – Hırvatistan maçının genel bilet satışı başladı.

Biletler www.passo.com.tr ve Passo Mobil Uygulama’dan satın alınabilecek. Passo dışında farklı sitelerden alınan biletler hususunda sorumluluk kabul edilmeyecek. T.C. Bursa Valiliği İl Spor Güvenlik Kurulu kararı ile stadyum girişleri ve bilet satışları Passolig Kart ile yapılacak.

Maçın tribün bilet fiyatları kale arkaları için 100 TL, doğu ve batı üst tribünler için 200 TL, doğu ve batı alt tribünler için 250 TL, VIP biletler için ise 400 TL olarak belirlendi. Localar konumuna göre koltuk başına 1.000 TL ile 3.500 TL arasında satışa sunuldu. Maça gidemeyecek taraftarlar, hatıra biletlerini 100 TL bedel ile www.passo.com.tr adresinden alabilecek.

25 Mart 2023 tarihinde Erivan’da saat 20.00’de oynanacak Ermenistan – Türkiye maçının UEFA’nın talebi ile alınan misafir seyircisiz oynama kararı dolayısıyla; genel bilet satışları olmayacak. Maça ilişkin hatıra bilet satışları ise devam ediyor. Kalbi milli takımımızla birlikte Türkiye için atan herkes, hatıra biletini 100 TL bedel ile www.passo.com.tr adresinden satın alabilir.

Müsabaka biletlerinin tamamı; bölgedeki depremzedelerin geçici ve kalıcı barınma ihtiyaçlarının karşılanması için Gençlik ve Spor Bakanlığı, Türkiye Futbol Federasyonu, Süper Lig Kulüpler Birliği Vakfı ve beIN Medya Grubu ana paydaşlığında başlatılan “Omuz Omuza” kampanyasına aktarılacak. Nike tarafından ücretsiz olarak “Omuz Omuza” kampanyası için yaptırılan imzalı ve imzasız A Millî Takım formaları da kampanyamıza bağışlanmak üzere satılacak. Yine aynı şekilde, hem Ermenistan hem Hırvatistan ile oynanacak maçlara ilişkin satışa sunulan hatıra biletlerin gelirleri de kampanyaya aktarılacak.

Kampanyamız 15 Haziran’a kadar devam ediyor. İmkânı olan herkesi, gerek genel bilet gerekse hatıra bilet satın alarak yardımlaşma ve dayanışma hareketinin bir parçası olmaya davet ediyoruz. Hâlihazırda kampanyamıza desteklerini sunan, bağışta bulunan herkese bir kez daha şükranlarımızı sunuyoruz.

Türkiye – Hırvatistan maçının biletleri için tıklayınız

Ermenistan – Türkiye maçının hatıra biletleri için tıklayınız

Türkiye – Hırvatistan maçının hatıra biletleri için tıklayınız

Kaynak: TFF


Bilet, Hatıra Bilet, Maçının, Türkiye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Design Escapes

Siz de Alanya'yı bizimle keşfedin. Merak edilen tüm haberleri ve gelişmeleri sizin için takip ediyoruz.

© Alanyadayız. Tüm Hakları saklıdır.
Destekleyen Dondurmadan.