Skip to main content

260 W hızlı şarj destekli Infinix GT 10 Pro’nun özellikleri belli oluyor!

Hong Kong merkezli akıllı telefon üreticisi Infinix, akıllı telefon dünyası söz konusu olduğunda giderek popüler hale geliyor. Türkiye’de de önemli bir kitlesi bulunan şirket, üst düzey bir modelini tanıtmak için geri sayımda.

Infinix GT 10 Pro, 200 megapiksel ana kameraya sahip

Infinix, 260 W kablolu hız ve 110 W kablosuz yükleme yapabilen Çok Yönlü FastCharge teknolojisini geçtiğimiz hafta tanıttı. Şirket, bu özellikleri kullanan ilk modelini piyasaya sürmek için hazırlıklarını sürdürüyor.

Akıllı telefon haberleriyle tanınan MySmartPrice’e göre Infinix GT 10 Pro 120 Hz yenileme hızına sahip kavisli 6,8 inç AMOLED ekran ile sahne alacak. İşlemci koltuğunda MediaTek’in güçlü oyuncusu Dimensity 9000 yer alıyor. Ek olarak 12GB RAM’e sahip akıllı telefonun 256GB depolama ile piyasaya çıkması bekleniyor.

Beklenen Infinix modelinde 5.000 mAh batarya bulunacak. Batarya, 260 W hızlı şarj ile desteklenecek. Şirket, Çok Yönlü FastCharge teknolojisini 4.400 mAh pil üzerinde denemiş ve 8 dakikanın biraz altında tam şarj süresine ulaşmıştı. 5.000 mAh bataryanın 10 dakika civarı bir sürede şarj olması bekleniyor.

Cihaz, kamerasıyla da iddialı gelecek. Arka tarafta OIS özellikli 200 Megapiksel ana kameranın yer alacağı gelen bilgiler arasında. Cihaz, kutudan Android 13 ile çıkacak. Öte yandan daha önce birçok sızıntıya sahne olan Infinix Zero modeli ise şimdilik rafa kaldırıldı. Gelen bilgiler, şirketin o telefon yerine GT 10 Pro’ya öncelik tanıtığını söylüyor.

Kaynak: Shiftdelete


Infinix, Telefon

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir