Skip to main content

Elektrikli scooter kiralama: 2023 güncel fiyatlar!

Günlük hayatımızda özellikle İstanbul gibi büyük ve kalabalık şehirlerde scooter kiralama uygulamalarını kullanıyoruz. Bu listemizde “Scooter kiralama uygulamaları neler?”, “Hangi uygulamalardan scooter kiralanabilir?”, “Scooter kiralama ücretleri ne kadar?” gibi sorularınızın cevaplarını vereceğiz. “Elektrikli scooter kiralama: 2023 güncel fiyatlar!” Listemiz sizlerle…

Elektrikli scooter kiralama uygulamaları ve fiyatları!

1- Martı

Türkiye’de mobilite akımını başlatan firmalardan olan Martı scooter, motorsiklet, ortak yolculuk TAG ve elektrikli bisiklet hizmeti vermekte. Martı İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Yalova, Antalya, Eskişehir ve Gaziantep şehirlerinde hizmet vermekte. Martı başlangıç için 1,99 TL açılış ücreti almaktadır. Ardından kullandığınız her 1 dakika için hesabınızdan 1,79 TL tahsis etmektedir.

2- BinBin

“Tanısan sende çok sürersin” sloganı ile Türkiye’de mobilite çağına ortak olan BinBin mavi renkli scooterları ile hizmet vermekte. Şirket şu an sadece scooterlarla hizmet vermekte. İstanbul, Adana, Antalya, Bursa, Diyarbakır, Eskişehir, Gaziantep, Kocaeli, Kayseri, Konya, Sakarya, Samsun, Trabzon ve Uşak’ta hizmet vermekte. BinBin başlangıç için 2 TL açılış ücreti almaktadır. Ardından kullandığınız her dakika için hesabınızdan 1,29 TL tahsis etmektedir.

3- HOP!

Kaynak: Shiftdelete


Hizmet

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir