Skip to main content

Güçlü donanıma sahip vivo X Flip modeli için geri sayım!

Rekabetin üst düzey olduğu akıllı telefon dünyasının yükselen isimlerinden vivo, sektörün son trendi olan katlanabilir modeller için kolları sıvadı. Daha önce önemli kaynaklar, kapaklı olan Vivo X Flip modeli hakkında detayları ortaya çıkarmıştı. Bugün ise model, Google Play sertifikası aldı. Böylece özellikleri bir kez daha ortaya çıktı.

Vivo X Flip, 50 Megapiksel Sony IMX866 ana kamerayla geliyor

Google Play sertifikasında yer alan bilgilere göre önümüzdeki günlerde sahne alması beklenen katlamalı akıllı telefon, Snapdragon 8+ Gen 1 sahne alacak. 128 GB depolama alanına sahip olan cihazın 12 GB RAM ile gelecek.

Ön panelinde ise 120Hz yenileme hızına sahip 6.8 inç FHD+ çözünürlüğe sahip bir ekran olacak. İkili bir kamera dizilimine sahip cihazda 50 Megapiksel Sony IMX866 ana kamera bulunuyor. Ek olarak 12 Megapiksellik IMX663 ultra geniş sensör eşlik ediyor. Kameralar, vivo cihazlarda görmeye alışık olduğumuz Zeiss markasını taşıyacak.

Vivo X Flip, 4.400mAh bataryaya sahip olacak. Cihaz, 44W hızlı şarjı desteğine sahip. Ek olarak cihazda güç düğmesine yerleştirilmiş bir parmak izi okuyucunun olması bekleniyor. Şirket, katlanabilir akıllı telefon piyasasına bir model daha kazandırmak istiyor.

Vivo X Flip modeli geçtiğimiz günlerde V2256A model numarasıyla Geekbench veri tabanında ortaya çıktı. Cihaz, yapılan tek çekirdekli testlerden 1.682, çok çekirdekli testlerden ise 4 bin 338 puan almayı başardı. Orada listelenen özelliklerin de aynı olmasıyla cihazın donanımı şekillendi diyebiliriz.

Kaynak: Shiftdelete


Model, Vivo

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir