Skip to main content

Vivo X Flip modelinin görselleri sızdırıldı!

Yükselişini sürdürmek isteyen Vivo, son yolların trendi haline gelen katlanabilir akıllı telefon dünyasındaki ilk enine katlanır modeli için geri sayımda. Donanım özellikleriyle iddialı hazırlanan model için sızıntı bilgiler gelmeye devam ediyor.

Vivo X Flip, Snapdragon 8+ Gen 1 ile sahne alacak

Artık sayılı günlerin kaldığı Vivo X Flip modelinin özellikleri gelen bilgiler ışığında şekillendi diyebiliriz. Son olarak Digital Chat Station, cihazın kapak görseli çekimlerinden bir fotoğraf paylaşarak modeli ilk kez görüntüledi.

Paylaşılan görsele baktığımızda Vivo modeli, Zeiss logolu dairesel bir kamera adasına sahip. Bu adada ikili bir kamera dizilimi mevcut olacak. cihazda 50 Megapiksel Sony IMX866 ana kamera bulunuyor. Ek olarak 12 Megapiksellik IMX663 ultra geniş sensör eşlik ediyor. Ek olarak cihaz, mor rengiyle görüntüleniyor.

İşlemci koltuğunda Snapdragon 8+ Gen 1’e yer verecek olan Vivo cihazı, 12 GB RAM kapasitesine sahip olacak. Ön panelinde ise 120Hz yenileme hızına sahip 6.8 inç FHD+ çözünürlüğe sahip bir ekran bulunuyor. .Vivo X Flip, 4.400mAh bataryaya sahip olacak. Ayrıca 44W hızlı şarjı desteği ile sahne alacak.

Vivo X Flip modeli geçtiğimiz günlerde V2256A model numarasıyla Geekbench veri tabanında ortaya çıktı. Cihaz, yapılan tek çekirdekli testlerden 1.682, çok çekirdekli testlerden ise 4 bin 338 puan almayı başardı. Orada listelenen özelliklerin de aynı olmasıyla cihazın donanımı şekillendi diyebiliriz.

Kaynak: Shiftdelete


Modeli, Vivo

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir